Pyökkipolku

KRJ

Kisapäivä 11.01.2022 VIP 20.12.2021
Järjestyspaikka Yeoy Thoroughbreds YEOY4704 Alaisuus Kouluratsastusjaos
Vastuuhenkilö Veera R., VRL-10735 Arvontatapa Lyhyt

Rajoitukset

- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Max. 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
- Max. 1 kerta / luokka / hevonen
- Ratsastajan VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakolliset

Osallistuminen

Osallistumiset tulee lähettää osoitteeseen virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ Tammikuu3 (osallistut kutsuihin 073-103) seuraavassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B

1. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
2. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
3. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Enlightened VH21-024-0105
4. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
5. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
6. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
7. Ireth (VRL-03777) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
8. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
9. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
10. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
11. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
12. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
13. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
14. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
15. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
16. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
17. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
18. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
19. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
20. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
21. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
22. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
23. Norpatar (VRL-09562) - Capriola Dark PÖ VH21-102-0124
24. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
25. Norpatar (VRL-09562) - Goldenrod of Smithloch VH17-104-0026
26. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
27. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
28. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
29. Ireth (VRL-03777) - Virmalan Polanne VH17-018-1475
30. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003

2. Helppo B

1. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
2. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
3. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
4. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
5. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
6. Ireth (VRL-03777) - Cirinn of Swildie VH16-071-0034
7. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
9. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
10. Ireth (VRL-03777) - Namys Ragnvald VH18-080-0003
11. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
12. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
13. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
14. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
15. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
16. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
17. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
18. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
19. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
20. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
21. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
22. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
23. Norpatar (VRL-09562) - Vadeja ‘B VH21-001-0098
24. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
25. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
26. Norpatar (VRL-09562) - Sibilla Sova VH21-101-0027
27. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
28. Ireth (VRL-03777) - Trahaearn Namys VH18-024-0092
29. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
30. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568