Pyökkipolku

KRJ

Kisapäivä 23.01.2022 VIP 20.12.2021
Järjestyspaikka Yeoy Thoroughbreds YEOY4704 Alaisuus Kouluratsastusjaos
Vastuuhenkilö Veera R., VRL-10735 Arvontatapa Lyhyt

Rajoitukset

- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Max. 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
- Max. 1 kerta / luokka / hevonen
- Ratsastajan VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakolliset

Osallistuminen

Osallistumiset tulee lähettää osoitteeseen virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ Tammikuu3 (osallistut kutsuihin 073-103) seuraavassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B

1. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
2. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
3. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
4. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
5. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
6. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
7. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
8. Norpatar (VRL-09562) - Goldenrod of Smithloch VH17-104-0026
9. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
10. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
11. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
12. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
13. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
14. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
15. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
16. Ireth (VRL-03777) - Virmalan Polanne VH17-018-1475
17. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
18. Norpatar (VRL-09562) - Capriola Dark PÖ VH21-102-0124
19. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
20. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Enlightened VH21-024-0105
21. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
22. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
23. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
24. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
25. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
26. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
27. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
28. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
29. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
30. Ireth (VRL-03777) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263

2. Helppo B

1. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
2. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
3. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
4. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
5. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
6. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
7. Norpatar (VRL-09562) - Vadeja ‘B VH21-001-0098
8. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
9. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
10. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
11. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
12. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
13. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
14. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
15. Norpatar (VRL-09562) - Sibilla Sova VH21-101-0027
16. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
17. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
18. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
19. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
20. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
21. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
22. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
23. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
24. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
25. Ireth (VRL-03777) - Namys Ragnvald VH18-080-0003
26. Ireth (VRL-03777) - Cirinn of Swildie VH16-071-0034
27. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
28. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
29. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
30. Ireth (VRL-03777) - Trahaearn Namys VH18-024-0092