Pyökkipolku

KRJ

Kisapäivä 27.01.2022 VIP 20.12.2021
Järjestyspaikka Yeoy Thoroughbreds YEOY4704 Alaisuus Kouluratsastusjaos
Vastuuhenkilö Veera R., VRL-10735 Arvontatapa Lyhyt

Rajoitukset

- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Max. 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
- Max. 1 kerta / luokka / hevonen
- Ratsastajan VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakolliset

Osallistuminen

Osallistumiset tulee lähettää osoitteeseen virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ Tammikuu3 (osallistut kutsuihin 073-103) seuraavassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B

1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Enlightened VH21-024-0105
2. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
3. Norpatar (VRL-09562) - Capriola Dark PÖ VH21-102-0124
4. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
5. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
6. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
7. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
8. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
9. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
10. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
11. Ireth (VRL-03777) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
12. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
13. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
14. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
15. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
16. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
17. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
18. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
19. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
20. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
21. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
22. Norpatar (VRL-09562) - Goldenrod of Smithloch VH17-104-0026
23. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
24. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
25. Ireth (VRL-03777) - Virmalan Polanne VH17-018-1475
26. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
27. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
28. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
29. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
30. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497

2. Helppo B

1. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
2. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
3. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
4. Norpatar (VRL-09562) - Sibilla Sova VH21-101-0027
5. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
6. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
7. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
8. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
9. Ireth (VRL-03777) - Cirinn of Swildie VH16-071-0034
10. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
11. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
12. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
13. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
14. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
15. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
16. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
17. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
18. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
19. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
20. Ireth (VRL-03777) - Namys Ragnvald VH18-080-0003
21. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
22. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
23. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
24. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
25. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
26. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
27. Norpatar (VRL-09562) - Vadeja ‘B VH21-001-0098
28. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
29. Ireth (VRL-03777) - Trahaearn Namys VH18-024-0092
30. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023