Pyökkipolku

KRJ

Kisapäivä 30.01.2022 VIP 20.12.2021
Järjestyspaikka Yeoy Thoroughbreds YEOY4704 Alaisuus Kouluratsastusjaos
Vastuuhenkilö Veera R., VRL-10735 Arvontatapa Lyhyt

Rajoitukset

- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Max. 3 hevosta / ratsastaja / luokka
- Max. 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
- Max. 1 kerta / luokka / hevonen
- Ratsastajan VRL-tunnus ja hevosen VH-tunnus ovat pakolliset

Osallistuminen

Osallistumiset tulee lähettää osoitteeseen virtuaaliveera@gmail.com otsikolla KRJ Tammikuu3 (osallistut kutsuihin 073-103) seuraavassa muodossa:
Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-numero

Luokat

1. Helppo B
2. Helppo B

Osallistujat / Tulokset

1. Helppo B

1. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
2. Sussu (VRL-12636) - Jeilin Karmiinitiikeri VH18-018-1506
3. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
4. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Enlightened VH21-024-0105
6. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
7. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
8. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
9. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
10. Sussu (VRL-12636) - Grainger VH18-053-0069
11. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
12. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
13. Ireth (VRL-03777) - Virmalan Polanne VH17-018-1475
14. Norpatar (VRL-09562) - Capriola Dark PÖ VH21-102-0124
15. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
16. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
17. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
18. Norpatar (VRL-09562) - Goldenrod of Smithloch VH17-104-0026
19. Ireth (VRL-03777) - Katastrofin Odelia VH14-017-0263
20. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
21. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
22. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
23. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
24. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
25. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
26. Sussu (VRL-12636) - Mayhem Co-Chocomel VH17-017-0534
27. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
28. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
29. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
30. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008

2. Helppo B

1. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Iarll Victor VH21-024-0115
2. Norpatar (VRL-09562) - Vadeja ‘B VH21-001-0098
3. Zack (VRL-01221) - Swiftflash xx VH21-006-0345
4. Zack (VRL-01221) - Tempeste VH20-034-0004
5. Laura (VRL-11124) - P.L. Tulipalohoppu VH20-018-1050
6. Zack (VRL-01221) - Theory Of Change VH21-006-0164
7. Tiikeri (VRL-10741) - Pätäkkä RC VH21-018-1181
8. Tiikeri (VRL-10741) - Ultra Violet Cave VH21-017-0383
9. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
10. Ansqqu (VRL-00428) - Kuuraviima VH21-018-1429
11. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Hortensia VH21-071-0023
12. Veera R. (VRL-10735) - Llanwenarth Bryn Hadof VH21-024-0114
13. Ireth (VRL-03777) - Namys Ragnvald VH18-080-0003
14. Tiikeri (VRL-10741) - Vincent Yemn VH21-021-0194
15. Ireth (VRL-03777) - Trahaearn Namys VH18-024-0092
16. Veera R. (VRL-10735) - P.L. Bilekasino VH20-018-0658
17. Lissu T. (VRL-12701) - Cadogan Imaginaerum VH20-026-0009
18. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Kuparikuningas VH18-018-2084
19. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
20. Tuire (VRL-00345) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
21. Vibaja (VRL-00727) - Brenhines Ddawnsio VH21-024-0124
22. Norpatar (VRL-09562) - Sibilla Sova VH21-101-0027
23. Ansqqu (VRL-00428) - Loisteen Kuutar VH21-018-1497
24. Miltsu (VRL-05564) - PP's Lisbette VH16-053-0183
25. Ansqqu (VRL-00428) - Leijonamieli VH21-018-1413
26. Miltsu (VRL-05564) - Rumour's Monika VH16-028-0002
27. Vibaja (VRL-00727) - Tuikku VH21-018-1523
28. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
29. Sussu (VRL-12636) - Mixedin Myrskytuuli VH18-018-2083
30. Ireth (VRL-03777) - Cirinn of Swildie VH16-071-0034